




Душова двері розкладна 90*195 см (3 секції) Ravak Supernova SDZ3-90 прозоре скло
Є торгові марки, які зарекомендували себе по всьому світу і не потребують додаткової реклами. Ravak саме така торгова марка. Крім того, різноманітність розмірів і фактур при незмінно високій якості,безумовно підкуповує. Тому, якщо ванна кімната, то Ravak!
Представляємо Вашій увазі розкладну трисекційну двері в душову нішу серії Supernova SDZ3-90. У цієї моделі одна секція закріплена стаціонарно, а дві інші-складаються "гармошкою", утворюючи прохід 610 мм. Висота виробу 1950 мм. По ширині можливі варіанти 80, 90 і 100 см. Таку двері можна компонувати з нерухомими стінками і отримати повноцінний душовий кут або душову кабіну.
Характеристика товару:
- алюмінієвий профіль (білого кольору)
- вітраж із загартованого прозорого скла без фактури (3 мм)
Запатентована технологія Antiblock забезпечує довговічну безшумну роботу механізмів і запобігає заклинюванню дверей.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Увага! Товар вважається крихким, тому для пересилання транспортними компаніями використовується дерев'яна обрешітка!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Кількість секцій | 3 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Білий |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 15 075 ₴

