




Душові двері гармошка 70*195 см (2 секції) Ravak Supernova SDZ2-70 прозоре скло
Є торгові марки, які зарекомендували себе в усьому світі та не потребують додаткової реклами. Ravak саме така торгова марка. Крім того, різноманітність розмірів і фактур за незмінно високої якості, безумовно підкуповує. Тому якщо ванна кімната, то Ravak!
Представляємо до Вашої уваги розкладні двосекційні двері в душову нішу серії Supernova SDZ2-70. Такі душові двері, завдяки складанню дверей "гармошкою", стане чудовим рішенням для душових отворів завширшки 67-71 см. Висота виробу 1950 мм. Ці двері можна компонувати з нерухомими стінками й отримати повноцінний душовий кут або душову кабіну.
Характеристика товара:
- алюмінієвий профіль (білого кольору)
- вітраж із гартованого скла без фактури (3 мм)
Запатентована технологія Antiblock забезпечує довговічну безшумну роботу механізмів і запобігає заклинюванню дверей. А також використане покриття AntiCalc, для запобігання утворенню водних і мильних відкладень на стелях.
Наявність уточнюйте в менеджера!
Внимание! Товар вважається крихким, тому для пересилання транспортними компаніями використовується дерев'яна обрітка!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Кількість секцій | 2 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Білий |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 16 352 ₴


