




TAC-24CHSD/TPH11IHB Heat Pump R32 WI-FI
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Є |
| Вес | 52 кг |
| Гарантія | 36 міс |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 110х33.3х22.2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 92х69.9х38 см |
| КЕРУВАННЯ | Електронне |
| Маркировка | 24 |
| Режимы работы | Охолодження і обігрів |
| Серия | Побутова серія |
| Спосіб встановлення | Підвісний/Настінний |
| Тип компресору | Інверторний |
- Цена: 47 699 ₴



