
Душові двері Aquanil CARMEN 170х190 см матове скло
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Тип: Душові двері (перегородка)
Колір виробу: Матовий
Габарити: 170х190 см
Система відкривання: Розсувна
Матеріал: Скло
Характеристики
Тип: Душові двері (перегородка)
Колір виробу: Матовий
Колір профілю: Хром
Комплектація: Вітраж, ручка
Матеріал профілю: Алюміній
Габарити: 170х190 см
Система відкривання: Розсувна
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 6 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренда: Туреччина
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 16 800 ₴
