
Душові двері Aquanil CARMEN, 120х190, двері розсувні, тоноване скло із золотим профілем
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Ролики: подвійні, неіржавки з підшипником
Тип: Душові двері (перегородка)
Двері: Розсувні на роликах
Габарити: 120х190 см
Розташування: універсальне (можливе як лівобічний, так і правосторонній монтаж)
Наявність піддона: Без піддона
Матеріал передніх стін: Скло
Колір профілю: Золотий
Матеріал: Скло
Товщина скла: 6 мм
Матеріал профілю: Алюміній
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренда: Туреччина
Гарантія: 36 місяці офіційної гарантії від виробника
Скло: Тоноване
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Поверхня огорожі | Тонована |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Золото |
| Колір скла | Сірий |
| Колір фурнітури | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 15 375 ₴
