


Душові двері Koller Pool з прозорим склом 120х190 см (FAP12X)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душові двері Koller Pool — двоелементні, можна відкривати як у лівий, так і у правий бік, досить просто перевернути виріб у разі встановлення.
1200 х 1900 мм
профіль bright chrome, скло Clear (прозоре), тол. 6 мм
Товщина скла: 6 мм
Країна-виробник товару: Австрія
Країна-реєстрація бренда: Австрія
Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 14 300 ₴
