


Душові двері 100*180 см (2 секції) скло матове з фактурою "фабрік" 5 мм розсувні на роликах Ko&Po
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосекційні розсувні двері для душу виробництва відомої Китайської фабрики Ko&Po 7053F - відмінне рішення для облаштування душової кімнати. Двері розсувні на роликовій системі.
Характеристика товару:
- алюмінієвий профіль (сатин),
- загартоване скло матове (5 мм),
- подвійні ручки
Розмір: 1000*1800 мм
Наявність уточнюйте у менеджера!
Увага! Товар крихкий, тому для транспортування Новою поштою обов'язково використовується дерев'яне обрешетування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1800 мм |
- Ціна: 5 200 ₴
