

Душові двері 90*190 см розпашні, матове скло 5 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосекційна розсувні двері в душову нішу виробництва відомої Китайської фабрики Ko&Po - відмінне рішення для облаштування душової кімнати. Дверцята відкриваються в середину душової кімнати, утворюючи просторий вхід.
Характеристика товару:
- алюмінієвий профіль (сатин),
- гартоване скло матове Fabrik (5 мм),
- подвійні ручки
Розмір: 900*1900 мм.
Увага! Товар крихкий, тому відправка здійснюється тільки в обрешетуванні!
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Наявність дверей | Так |
| Антиплаговое покриття | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Сірий |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 4 800 ₴
