Новинка








Душові двері 120*180 см, матове скло, чорний профіль Ko&Po
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотирьохсекційні розсувні двері в душову нішу виробництва відомої Китайської фабрики Ko&Po 7052 black - відмінне рішення для облаштування душової кімнати, виконане в сучасному стилі, який не залишить байдужим жодного цінителя.
Ширина проходу – 50 см.
Характеристика товару:
- алюмінієвий профіль (чорний),
- прозоре гартоване скло з візерунком "лінії" (5 мм),
- подвійні ручки типу рилінг
Розмір: 1200*1800 мм
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | З візерунками |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1800 мм |
- Ціна: 5 500 ₴
