


Душова перегородка 90Х200 см Cersanit MILLE Walk-in профіль хром, скло прозоре 8 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Все більше і більше дизайнів інтер'єру пропонують замість закритих душових кабін встановлення нерухомих душових перегородок для збереження вільного простору.
Пропонуємо вашій увазі душові перегородки типу Walk-in виробництва Cersanit серія Mille з загартованого скла товщиною 8 мм. Профіль та накидний верхній тримач скла - хромований алюміній. Такі перегородки можуть встановлюватись безпосередньо на підлогу, або ж на душовий піддон, що сприяє їх універсальності. Скло повністю гладке, без фактури, тому догляд за такою душовою перегородкою максимально простий.
Габарити виробу: 900*2000 мм.
Наявність товару можна дізнатись у менеджера!
Увага! Товар вважається крихким, тому при транспортуванні Новою поштою обов'язково використовується обрешетування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Ні |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Скло, метал |
| Артикул | S161-006 |
| Тип | Душова кабіна |
| Штрих Код | 5901771037941 |
| Країна-виробник | Польща |
| Антиплагове покриття | Ні |
| Поддон | Ні |
- Ціна: 11 000 ₴
