

Душова перегородка Aquanil FIT 100x195 6 мм прозоре скло, чорний профіль
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Тип: Душова перегородка
Колір виробу: Прозорі
Габариті: 100х195 см
Матеріал: Скло
Характеристики
Тип: Душова перегородка
Колір вироби: Прозорий
Колір профілю: Чорний
Комплектація: Вітраж
Матеріал профілю: Алюміній
Габариті: 100х195 см
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 6 мм
Країна-виробник товару: Турція
Країна-реєстрації бренду: Туреччина
Гарантія: 36 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Чорний |
| Колір скла | Безбарвний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Піддон | Ні |
| Роликовий механізм | Ні |
- Ціна: 9 999 ₴
