
Душові двері Aquanil TREND, 180х190 Тоноване скло профіль золото
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Тип: Душові двері (перегородка)
Колір виробу: Тоноване
Габарити: 180х190 см
Система відкривання: Розсувна
Матеріал: Скло
Колір профілю: Золото
Матеріал профілю: Алюміній
Матеріал: Скло загартоване
Товщина скла: 6 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренда: Туреччина
Гарантія: 36 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Поверхня огорожі | Тонована |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Золото |
| Колір скла | Чорний |
| Колір фурнітури | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для розсувної системи | Так |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 18 860 ₴
