

Душова перегородка Aquanil FIT 80x195 см Тоноване скло Чорний профіль
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Тип: Душова перегородка
Габарити: 80х195 см
Колір виробу: Тонований
Колір профілю: Чорний
Комплектація: Вітраж
Матеріал профілю: Алюміній
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 8 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрація бренда: Туреччина
Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 0 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Ні |
| Поверхня огорожі | Тонована |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Чорний |
| Колір скла | Чорний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Ні |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Ні |
- Ціна: 11 070 ₴
