
Душові двері Aquanil TREND 150х190 см тоновані перфорація Dark з хром профілем
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Ролики: двойні,нержавійки з підшипником
Тип: Душові двері (перегородка)
Колір скла : Тонована Перфорація
Габарити: 150х190 см
Система відкривання: Розсувна
Матеріал: Скло
Колір профілю: Хром
Матеріал профілю: Алюміній
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 6 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренду: Туреччина
Гарантія: 36 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антиплаговое покриття | Ні |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір скла | Чорний |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
- Ціна: 15 990 ₴
