




Душові двері Atlantis ZDM-100-2 90х190
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:- двоелементні зсувні двері (гармошка),- висота-1900 мм,- ширина – 1000 мм,- Товщина скла - 5 мм,- профіль – алюмінієвий хромований.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дверей | складана (гармошка) |
| Гарантія | 1 рік |
| Вістота в см. | 190 |
| Ширина в см. | 90 |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Країна | Китай |
| Матеріал вітража | Скло |
| Колір вітража | прозорий |
- Ціна: 10 000 ₴


