
Душові двері в нішу 150*180 см (4 секції) Ko&Po
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотирьохсекційні розсувні двері в душову нішу виробництва відомої Китайської фабрики Ko&Po 7052F - відмінне рішення для облаштування душової кімнати.
Характеристика товару:
- алюмінієвий профіль (сатин),
- гартоване скло матове (4 мм),
- подвійні ручки
Розмір: 1500*1800
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Піддон | Ні |
- Ціна: 7 300 ₴
